17 грудня в НТУ «ХПІ» відбудеться зустріч з представниками міжнародної компанії Procter & Gamble, які розкажуть про пропозиції стажувань та можливості працевлаштування. Захід може бути цікаво студенткам 3-6 курсів технічних спеціальностей, а також недавнім випускницям.

На учасників чекає унікальна інформація про кар’єру в Міжнародній компанії Procter & Gamble, стажування та працевлаштування. Також бажаючі зможуть пройти тест на визначення здатності до логічного мисленню.

Реєстрація: bit.ly/PG_FFL_KhPI

Зареєструватися можна до 17 грудня 2018 р

Дата: 17 грудня, понеділок.

Час: 12: 00-16: 00.

Місце проведення: вул. Кирпичева 2, Електрокорпус НТУ «ХПІ», ауд. №1 (2-й поверх).

Контакти: (093) 498-43-13; (066) 745-64-68 Мочалова Олена Іванівна, Центр «Кар’єра» НТУ «ХПІ».

Довідка:

Procter & Gamble в Україні має головний офіс в Києві. Виробництво продукції компанії в Україні розміщено на 2 заводах – в Борисполі та Орджонікідзе (Покров). Всі заводи компанії є сучасними, високотехнологічними об’єктами, які відповідають найвищим міжнародним стандартам якості і безпеки. Вся продукція компанії реалізується через мережу офіційних дистриб’юторів. Сьогодні Procter & Gamble представляє на ринку України більше 20 торгових марок, включаючи такі як Ariel, Tide, Lenor, Pantene Pro-V, Head & Shoulders, Old Spice, Always, Blend-a-med, Oral-B, Gala, Gillette, Braun і інші.

Від career.ntu