НАШІ ПАРТНЕРИ

Харківський обласний центр зайнятості

На сьогодні Служба є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також  здійснює виплату матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою роботи.

Сьогодні Служба – це структура, яка об’єднує 25 регіональних центрів зайнятості, 91 базовий центр зайнятості, 429 філій регЦЗ, Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України та 11 центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

Всі відділення Служби працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. У Службі створена уніфікована оперативна база вакансій, шукачів роботи та можливостей проходження професійного навчання по всій країні. Це дозволяє розширити зону пошуку роботи для безробітних не тільки в межах району чи області, а й держави в цілому.

Вже багато років Харківський обласний центр зайнятості є головним партнером Центру «Кар‘єра» НТУ «ХПІ»  у проведенні Ярмарку робочих місць. Тісна співпраця з центром дозволяє нашим студентам та випускникам проходити профорієнтаційні заходи та ознайомлюватися з ситуацією на ринку праці за рахунок послуг Харківського обласного центру зайнятості.

Сайт ХОЦЗ: https://kha.dcz.gov.ua/

Первинна профспілкова організація студентів НТУ “ХПІ”

Первинна профспілкова організація студентів НТУ «ХПІ» це те місце, де кожен студент після вступу до ВНЗ може розраховувати на допомогу. Профком студентів існує з 1920-го року і об’єднує понад 15 000 студентів Політеху. Основна робота ППОС – це захист інтересів студентів Універсітету. Велика кількість прийнятих рішень, щодо студентів політехнічного, приймаються за участю та погодження з профспілковою організацією студентів. Активісти профспілки організовують і проводять різні заходи для виявлення і розкриття талантів студентів нашого університету.

Серед волонтерів Центру «Кар’єра» НТУ «ХПІ» присутні активісти ППОС, які беруть участь в організації Ярмарку робочих місць та займаються інформаційною роботою: поширення інформації щодо заходів з працевлаштування серед студентів Політеху.

Сайт ППОС: https://profkom-khpi.org/

Сайт «Робота в Харкові»

Головний інформаційний партнер Ярмарку робочих місць «Політех», що є найбільшою регіональна Інтернет-служба пошуку роботи та підбору персоналу.

Інтернет-служба «Робота в Харькове» існує з 1999 року і здобула довіру харківських роботодавців та здобувачів.

Основне завдання сайту – за допомогою зручного механізму забезпечувати пошук роботи та працівників у м. Харків та Харківській області через Інтернет.

На відміну від інших систем, на сайті:

  • вітається публікація резюме шукачів з Харкова та вакансії Харкова та Харківської області;
  • розміщення резюме та вакансій є безкоштовним. Телеканали чи газети зазвичай беруть за це гроші.

Адреса сайту: https://www.rabota.kharkov.ua/