ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО!?

В умовах ринкової економіки одним із найважливіших напрямів діяльності сучасних навчальних закладів є адаптація випускників на ринку праці, до якої входить: формування особистісної зрілості, готовності молоді до самореалізації у професійній діяльності, а також здібності молодих фахівців ефективно діяти на ринку праці. У сучасному світі, ринок праці пред’являє до випускників особливо жорсткі вимоги. І щоб їм відповідати та знайти «своє місце» необхідно активно працювати над побудовою планів розвитку своєї кар’єри, ще будучи студентом. 

Час сухих резюме з перерахуванням фактів трудової біографії пройшов і зараз працівнику необхідно ні що інше як “вигідно продати себе”.

Заходи з працевлаштування, що проводяться в НТУ «ХПІ» кафедрами та Центром «Кар’єра» направлені на підготовку студентів до сучасної ситуації на ринку праці, що дозволяє студентам ознайомитися з вимогами роботодавців, справедливо оцінити себе, як професіонала та володіти усіма сучасними навиками в пошуку свого першого робочого місця!