Ярмарок проводився за підтримкою генерального спонсору NIX і партнерів EPAM Ukraine, SoftServe, інформаційного порталу «Работа в Харькове», ППОС НТУ «ХПІ», Обласного центру зайнятості та ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика».

Захід розпочався із урочистого привітання ректора НТУ «ХПІ» Сокола Євгена Івановича. До привітань ректора долучилися директор Харківського обласного центра зайнятості Міненко Володимир Леонідович, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна, заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Департаменту справ сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Шеноголець Аліна Валеріївна, голова Об’єднання організацій роботодавців Харківщини Рубаненко Леонід Івановичу, виконавчий директор Об`єднання промисловців і підприємців Харківської області Набок Едуард Євгенович, а також керівник учбового центру компанії NIX Ковтун Вікторія Анатоліївна.

На ярмарку було представлено понад 1000 вакансій від 56 підприємств Харківського регіону та України, а також пропозиції стажувань і проходження практики з подальшим працевлаштуванням для студентів НТУ «ХПІ». Цього року учасниками були представники 31 виробничих підприємств, 11 ІТ-компаній та 14 фірм і організацій інших сфер діяльності, зокрема:

– великі виробничі підприємства та групи підприємств із різних сфер промисловості (ДП Харківський машинобудівний завод «ФЕД», БІІР Україна, ТОВ «Хаві продукт», KERNEL GROUP, ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД» ВП «Запорізький олійноекстракційний завод», Procter & Gamble та ін.);

– ІТ-компанії (NIX, EPAM Ukraine, SoftServe, SoftinWay та ін.);

– інші підприємства і компанії («Работа в Харькове», ТОВ «Союз туристичних агентств ЮТА», ТОВ «Сільпо-Фуд», ТОВ «Нова Пошта», ТОВ «Автоматизовані системи обслуговування» та ін.).

Вперше на наш ярмарок завітали представники підприємств ТОВ «Ново-Водолажський Масло-Жировий Комбінат», ТОВ «Велотрейд», ТОВ «СТАЛЕКС», CRH Україна та компанія ТОВ «Profiteam».

Всі охочі студенти змогли поспілкуватися із представниками компаній в один день, взяти участь в інтелектуальних іграх, тестах і розіграшах подарунків від представників ІТ-компаній, а також відкрити для себе нові цікаві пропозиції ринку в цілому і підприємств зокрема, дізнатися про актуальні вимоги роботодавців і залишити свої резюме. Крім того, за підтримкою Обласного центру зайнятості були проведені профорієнтаційні тести для студентів.

Каталог ярмарку можливо подивитися тут.

Від career_ntu