Студентів політехніків запрошують на стажування до Німеччини

Студентів 1-6 курсів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 11 вересня 2019 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14.00.

Полностью

Студенти НТУ «ХПІ» зможуть пройти практику на підприємствах ЄС

НТУ «ХПІ» відвідали представники естонської компанії «Finesta» – гендиректор Мартін Мягі, керівник міжнародних проектів Едвін Приймак, фахівець з підбору персоналу Юлія Сілінш.
Дводенний візит припускав переговори з керівництвом вузу, знайомство з діяльністю університету, зустріч зі студентами Політеху.

Полностью

Деякі проблеми працевлаштування випускників.

Ринковий попит на висококваліфікованих фахівців технічного напряму, досвідчених менеджерів і представників середньої управлінської ланки, для яких характерна висока ступінь професійної

Полностью

Можливість працевлаштування випускників НТУ «ХПІ» в Харківському регіоні.

Аналіз світового досвіду, його адаптація до наших умов і свій багатий досвід дозволили розробити і впровадити власну систему щодо сприяння працевлаштуванню випускників, яка взагалі забезпечує молодь роботою за фахом.

Постановою КМУ № 216 від 15.04.2015 року скасовано дії положень постанови КМУ №992 від 22.08.1996 р, яким затверджено порядок Працевлаштування випускників Університету, підготовка яких здійснювалася за державні кошти.

Полностью