ГРАДОЛІЯ

Відcareer.ntu

Лют 14, 2022

 

ГРАДОЛІЯ – одне із сучасних, провідних підприємств України в олійно-жировій галузі.

Завод почав свою діяльність у грудні 2012 року. В експлуатацію була запущена перша черга виробництва високоякісних рослинних олій і шротів.

Підприємство оснащене спеціалізованим обладнанням провідних світових виробників. В основі виробничих процесів видобутку олії з насіння соняшнику і насіння ріпаку лежить метод «Форпресування – Екстракція».

Всі виробничі процеси на підприємстві автоматизовані. Також під час будівництва підприємства враховувались всі правила охорони навколишнього середовища і безпечної роботи обслуговуючого персоналу.

Застосування сучасного програмного забезпечення дозволяє досягти легкості в управлінні, точності в дотриманні регламенту основних процесів і повністю виключає людський фактор на виробництві. Це гарантує бездоганну якість і безпеку продукції, що випускається, за вимогами державних та міжнародних стандартів за параметрами безпеки.

Ритмічну і успішну роботу підприємства забезпечує комерційний блок, який організовує транспортну і складську логістику, реалізацію і доставку готової продукції, заповнюючи свою нішу, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

У компанії проводиться ефективна кадрова політика, процесами менеджменту керують професіонали, люди з досвідом роботи і відповідною освітою. Постійне навчання персоналу є одним з важелів успішного функціонування компанії.

Компанія на досягнутому не зупиняється, а має плани щодо розвитку підприємства та створення нових робочих місць у регіоні.

Головна Мета підприємства – випуск конкурентоспроможної продукції, яка відповідає всім необхідним вимогам споживачів, як всередині країни, так і на зовнішніх ринках.

Сайт: http://gradoil.com.ua/ua

 

 

Від career.ntu