Категорія: Наші новини

23 лютого студенти-волонтери Центру «Кар’єра» НТУ «ХПІ» приймали участь у Дні відкритих дверей та Фестивалі науки «Science is FUN» НТУ «ХПІ», що проходив на території спорткомплексу Політех

День відкритих дверей та Фестиваль науки «Science is FUN» – це традиційний захід для знайомства молоді з кафедрами ВНЗ та можливостями, які відкриває студентам університет. Цього року його програма була дуже насиченою: понад 50 майстер-класів, воркшопів, лабораторних робіт за напрямами вишу, демонстрацію інжинірингу та робототехніки, IT майданчик, виставку стрілецької зброї та військового спорядження від Військового інституту танкових військ ХПІ, презентацію спеціальностей Політеху, а також особливих освітніх програм: «Інноваційний кампус», «Бізнес освіта», міжнародних можливостей «Німецького освітнього центру ХПІ». Захід відвідало понад 1500 школярів, їхніх батьків, студентів технікумів та коледжів із різних міст України.

Полностью

Тестування студентів від Nix Solutions

14 лютого з 10:25 в аудиторії 204 ЕК проводилося тестування студентів від Nix Solutions за напрямами Java, .Net, Front-End, PHP, PHP+CMS, Linux administration / DevOps, Azure DevOps, Android та Bysiness analysis education. За результатами тестів учасники матимуть можливість потрапити на вибрану освітню програму компанії, по закінченню якої найбільш успішні зможуть стати її новими співробітниками.

Полностью

Підсумки зустрічі з представниками ГО «INTEOS» і освітнього центру «Centrum Doradztwa Edukacyjnego»

12 лютого о 12:00 у 12 аудиторії ректорського корпусу відбулася зустріч представників ГО «Інноваційні технології в освіті» (INTEOS) і освітнього центру «Centrum Doradztwa Edukacyjnego» зі студентами НТУ «ХПІ».

Полностью

Підсумки зустрічі із представниками ТОВ «Profiteam»

5 лютого 2020 року пройшла зустріч студентів НТУ «ХПІ» із представниками ТОВ «Profiteam». Директором компанії ТОВ «Profiteam» Русанівська Тетяна Вікторівна і координатор проектів компанії ТОВ «Profiteam» Різак Оксана Сергіївна розповіли про можливості стажування на підприємствах різних галузей економіки Німеччини, про створення проектів, які поєднують в собі можливість практичного стажування за кордоном і відповіли на численні запитання студентів. Студент інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу Москаленко Данило поділився своїми враженнями про перебування в Німеччині по одній з програм стажувань.

Полностью

Презентація програм стажування в Німеччині

Студентів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 05 лютого 2020 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14:00.

Полностью

Тренінг Active Citizens Ukraine від British Council відбувся в НТУ «ХПІ»

30 листопада – 1 грудня в НТУ «ХПІ» відбувся тренінг Active Citizens Ukraine від British Council. Active Citizens – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Полностью

Подяка студентам волонтерам від ТОВ «Ново-Водолажського Масло-Жирового Комбінату»

28 листопада відбулося офіційне вручення грамот студентам волонтерам Ценру «Кар’єра» НТУ «ХПІ», які приймали активну участь у проведенні Ярмарки робочих місць «Політех-2019». Проректор з науково-педагогічної роботи НТУ «ХПІ» Мигущенко Руслан Павлович привітав студентів волонтерів із успішним проведенням заходу на високому рівні, відзначив їх вагомий вклад у його організацію та проведення.

Полностью

Інтерв’ю із заступником директора ТОВ «Южгіпроруда» про ситуацію на ринку праці в галузі гірничовидобувної промисловості

Куди поділися всі інженери? Це питання часто виникає в українських підприємців останнім часом. Дійсно, дивно, чому так важко знайти працівника

Полностью