Категорія: Наші заходи

Презентація програм стажування в Німеччині

Студентів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 05 лютого 2020 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14:00.

Полностью

15 листопада в НТУ «ХПІ» відбувся ХV щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2019»!

Ярмарок проводився за підтримкою генерального спонсору NIX і партнерів EPAM Ukraine, SoftServe, інформаційного порталу «Работа в Харькове», ППОС НТУ «ХПІ», Обласного центру зайнятості та ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика».

Полностью

Студентів політехніків запрошують на стажування до Німеччини

Студентів 1-6 курсів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 11 вересня 2019 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14.00.

Полностью

Студенти НТУ «ХПІ» зможуть пройти практику на підприємствах ЄС

НТУ «ХПІ» відвідали представники естонської компанії «Finesta» – гендиректор Мартін Мягі, керівник міжнародних проектів Едвін Приймак, фахівець з підбору персоналу Юлія Сілінш.
Дводенний візит припускав переговори з керівництвом вузу, знайомство з діяльністю університету, зустріч зі студентами Політеху.

Полностью

Підписання договору про взаємне співробітництво між Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» і ТОВ «Profiteam».

Проректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Геннадій Семенович Хрипунов і координатор проектів від ТОВ «Profiteam» Оксана Сергіївна Різак підписали угоду про співпрацю в організації міжнародних програм для студентів за кордоном.

Полностью

Дні кар’єри в ХПІ: Стартують хіміки!

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» розпочався новий проект для студентів «Дні кар’єри в НТУ« ХПІ ». У середу, 6 березня, відбулася зустріч з роботодавцями студентів Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії ХПІ. Це перше з циклу заходів, які відбудуться впродовж березня-червня 2019 року на всіх факультетах і інститутах ХПІ.

Полностью

ХПІ починає новий проект з працевлаштування студентів

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» стартує новий проект для студентів «Дні кар’єри в НТУ« ХПІ ». Протягом березня-червня 2019 року інститути і факультети ХПІ організовуватимуть зустрічі студентів 4-6 курсів університету з роботодавцями. Мета – сприяння в працевлаштуванні політехніків, їх знайомство з потенційними роботодавцями, вакантними місцями, інформація про можливі стажування, а також відвідування підприємств, проведення різних тренінгів, консультацій.

Полностью