Категорія: Наші заходи

Загальна інформація про заходи ЦК “НТУ” ХПІ “”

23 лютого студенти-волонтери Центру «Кар’єра» НТУ «ХПІ» приймали участь у Дні відкритих дверей та Фестивалі науки «Science is FUN» НТУ «ХПІ», що проходив на території спорткомплексу Політех

День відкритих дверей та Фестиваль науки «Science is FUN» – це традиційний захід для знайомства молоді з кафедрами ВНЗ та можливостями, які відкриває студентам університет. Цього року його програма була дуже насиченою: понад 50 майстер-класів, воркшопів, лабораторних робіт за напрямами вишу, демонстрацію інжинірингу та робототехніки, IT майданчик, виставку стрілецької зброї та військового спорядження від Військового інституту танкових військ ХПІ, презентацію спеціальностей Політеху, а також особливих освітніх програм: «Інноваційний кампус», «Бізнес освіта», міжнародних можливостей «Німецького освітнього центру ХПІ». Захід відвідало понад 1500 школярів, їхніх батьків, студентів технікумів та коледжів із різних міст України.

Полностью

Тестування студентів від Nix Solutions

14 лютого з 10:25 в аудиторії 204 ЕК проводилося тестування студентів від Nix Solutions за напрямами Java, .Net, Front-End, PHP, PHP+CMS, Linux administration / DevOps, Azure DevOps, Android та Bysiness analysis education. За результатами тестів учасники матимуть можливість потрапити на вибрану освітню програму компанії, по закінченню якої найбільш успішні зможуть стати її новими співробітниками.

Полностью

Підсумки зустрічі з представниками ГО «INTEOS» і освітнього центру «Centrum Doradztwa Edukacyjnego»

12 лютого о 12:00 у 12 аудиторії ректорського корпусу відбулася зустріч представників ГО «Інноваційні технології в освіті» (INTEOS) і освітнього центру «Centrum Doradztwa Edukacyjnego» зі студентами НТУ «ХПІ».

Полностью

В НТУ «ХПІ» були проведені майстер-класи від Adelina Call Center

Майстер-класи проводилися в 3 етапи: 18 жовтня на 11:00 в 901 аудиторії корпусу У1, на 12:35 на кафедрі Соціології і політології у 807 аудиторії корпусу У1, 22 жовтня і 18 листопада на 12:35 на кафедрі Економічної кібернетики та маркетингового менеджменту в 605 аудиторії корпусу У1. Заняття були в формі інтерактивних міні-лекцій тривалістю до 45 хвилин.

Полностью

15 листопада в НТУ «ХПІ» відбувся ХV щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2019»!

Ярмарок проводився за підтримкою генерального спонсору NIX і партнерів EPAM Ukraine, SoftServe, інформаційного порталу «Работа в Харькове», ППОС НТУ «ХПІ», Обласного центру зайнятості та ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика».

Полностью

Запрошуємо на наш ювілейний «Ярмарок робочих місць «Політех-2019»»!

15 листопада НТУ «ХПІ» запрошує всіх бажаючих відвідати VI щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2019»!

Полностью

Графік презентацій випускників 2019

Презентації випускників – це щорічний, досить цікавий для багатьох захід. На презентації випускників роботодавці можуть ознайомитися з потенційними кадрами, а

Полностью

Тестування студентів від Nix Solutions

9 і 10 жовтня на базі НТУ «ХПІ» проводилося тестування студентів від Nix Solutions за напрямами Java, .Net, Front-End, PHP, PHP+CMS, Linux administration / DevOps, Android та Bysiness analysis. За результатами тестів учасники матимуть можливість потрапити на вибрану освітню програму компанії, по закінченню якої найбільш успішні зможуть стати її новими співробітниками.

Полностью

Підсумки зустрічі з представниками ТОВ «Profiteam»

11 вересня 2019 р студенти НТУ «ХПІ» зустрілися з Директором компанії ТОВ «Profiteam» Русанівській Тетяною Вікторівною і координатором проектів компанії

Полностью

Студентів політехніків запрошують на стажування до Німеччини

Студентів 1-6 курсів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 11 вересня 2019 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14.00.

Полностью