Про центр

Багато випускників стикаються з проблемою працевлаштування, опинившись за дверима рідного університету. Центр “Кар’єра НТУ “ХПІ” був створений з метою допомогти кожному студенту зорієнтуватися на сучасному ринку праці, зіставити свої здібності з вимогами бажаної професії, вибрати стратегію придбання необхідних навичок і знайти свого потенційного роботодавця.

Задачі Центру “Кар’єра НТУ “ХПІ”:

  • надання студентам, аспірантам і випускникам університету допомоги з питань тимчасового, сезонного та повного працевлаштування, проходження виробничої практики на підприємствах України та за кордоном;
  • надання студентам інформації про навчальні програми і можливості кар’єрного зростання після отримання конкретної освіти;
  • сприяння в придбанні молоддю досвіду пошуку роботи і підвищенні її конкурентоспроможності на ринку праці;
  • налагодження контактів між студентами НТУ “ХПІ” та потенційними роботодавцями;
  • підтримка в організації молодіжних ініціатив.

Основними напрямками роботи Центру “Кар’єра НТУ “ХПІ”” є:

  1. Інформування студентів про перспективних роботодавців, відкриті вакансії, програми стажувань або проходження виробничої практики.
  2. Організація і проведення масових заходів (Ярмарки вакансій, презентацій, виставок, тренінгів та ін.), зустрічей із фахівцями, зі студентами, в тому числі з використанням Інтернет-ресурсів, тощо.
  3. Індивідуальні консультації, а також семінари та тренінги для студентів і викладачів.
  4. Ознайомлення студентів з актуальними професіями в різних сферах виробництва, сприяння їх адаптації до умов сучасного ринку праці, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо придбання конкретної професії і складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками, розвиток soft-skills і т. д.