Подяка студентам волонтерам від ТОВ «Ново-Водолажського Масло-Жирового Комбінату»

28 листопада відбулося офіційне вручення грамот студентам волонтерам Ценру «Кар’єра» НТУ «ХПІ», які приймали активну участь у проведенні Ярмарки робочих місць «Політех-2019». Проректор з науково-педагогічної роботи НТУ «ХПІ» Мигущенко Руслан Павлович привітав студентів волонтерів із успішним проведенням заходу на високому рівні, відзначив їх вагомий вклад у його організацію та проведення.

Окремо проректор відмітив вміння студентів поєднувати навчання із волонтерством, прагнення до різностороннього саморозвитку та їх немалий вклад у проведення інших університетських заходів і побажав успіхів у майбутній діяльності. До привітань долучилися заступник директора з навчальної роботи навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії Лаврова Інна Олегівна та заступник директора з навчально-методичної роботи навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії Півень Олена Миколаївна.

А на завершення на студентів волонтерів чекав сюрприз: вручення смачних подарунків від ТОВ «Ново-Водолажського Масло-Жирового Комбінату».