23 лютого студенти-волонтери Центру «Кар’єра» НТУ «ХПІ» приймали участь у Дні відкритих дверей та Фестивалі науки «Science is FUN» НТУ «ХПІ», що проходив на території спорткомплексу Політех

День відкритих дверей та Фестиваль науки «Science is FUN» – це традиційний захід для знайомства молоді з кафедрами ВНЗ та можливостями, які відкриває студентам університет. Цього року його програма була дуже насиченою: понад 50 майстер-класів, воркшопів, лабораторних робіт за напрямами вишу, демонстрацію інжинірингу та робототехніки, IT майданчик, виставку стрілецької зброї та військового спорядження від Військового інституту танкових військ ХПІ, презентацію спеціальностей Політеху, а також особливих освітніх програм: «Інноваційний кампус», «Бізнес освіта», міжнародних можливостей «Німецького освітнього центру ХПІ». Захід відвідало понад 1500 школярів, їхніх батьків, студентів технікумів та коледжів із різних міст України.

Молодь та їх батьки цікавилися можливостями проходження практик і працевлаштування для студентів різних спеціальностей, успіхами та кар’єрним шляхом випускників-політехніків.

Студенти-волонтери Центру кар’єри НТУ «ХПІ» розповідали гостям про компанії, підприємства та організації Харкова, Харківської області, інших областей України та за кордоном, з якими співпрацює університет, про студентські освітні програми, а також про можливості саморозвитку на базі самого університету, зокрема про участь у різних проектах у сфері бізнесу, ІТ, освіти та ін., про волонтерство в студентських організаціях університету і в Центрі кар’єри НТУ «ХПІ».