Категорія: Анонси

Презентація програм стажування в Німеччині

Студентів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 05 лютого 2020 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14:00.

Полностью

Запрошуємо на наш ювілейний «Ярмарок робочих місць «Політех-2019»»!

15 листопада НТУ «ХПІ» запрошує всіх бажаючих відвідати VI щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2019»!

Полностью

Графік презентацій випускників 2019

Презентації випускників – це щорічний, досить цікавий для багатьох захід. На презентації випускників роботодавці можуть ознайомитися з потенційними кадрами, а

Полностью

Студентів політехніків запрошують на стажування до Німеччини

Студентів 1-6 курсів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 11 вересня 2019 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14.00.

Полностью

ХПІ починає новий проект з працевлаштування студентів

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» стартує новий проект для студентів «Дні кар’єри в НТУ« ХПІ ». Протягом березня-червня 2019 року інститути і факультети ХПІ організовуватимуть зустрічі студентів 4-6 курсів університету з роботодавцями. Мета – сприяння в працевлаштуванні політехніків, їх знайомство з потенційними роботодавцями, вакантними місцями, інформація про можливі стажування, а також відвідування підприємств, проведення різних тренінгів, консультацій.

Полностью

Міжнародна компанія Procter & Gamble в НТУ «ХПІ»

17 грудня в НТУ «ХПІ» відбудеться зустріч з представниками міжнародної компанії Procter & Gamble, які розкажуть про пропозиції стажувань та можливості працевлаштування. Захід може бути цікаво студенткам 3-6 курсів технічних спеціальностей, а також недавнім випускницям.

На учасників чекає унікальна інформація про кар’єру в Міжнародній компанії Procter & Gamble, стажування та працевлаштування. Також бажаючі зможуть пройти тест на визначення здатності до логічного мисленню.

Полностью

Графік презентацій випускників 2018

Презентації випускників це щорічний, досить цікавий для багатьох захід. На презентації випускників роботодавці можуть ознайомитися з потенційними кадрами, а також

Полностью

Всі – на Ярмарок робочих місць “Політех-2018”!

9 листопада 2018 року в
спорткомплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний
інститут» відбудеться XIV щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2018».

Ярмарок робочих місць представить
понад 1200 вакансій від різних підприємств Харківського регіону та України, а
також пропозиції про стажування і проходження практики з подальшим
працевлаштуванням для студентів НТУ «ХПІ».

Полностью