Категорія: Вакансії

Презентація програм стажування в Німеччині

Студентів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 05 лютого 2020 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14:00.

Полностью

15 листопада в НТУ «ХПІ» відбувся ХV щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2019»!

Ярмарок проводився за підтримкою генерального спонсору NIX і партнерів EPAM Ukraine, SoftServe, інформаційного порталу «Работа в Харькове», ППОС НТУ «ХПІ», Обласного центру зайнятості та ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика».

Полностью

Студентів політехніків запрошують на стажування до Німеччини

Студентів 1-6 курсів НТУ «ХПІ» запрошують на зустріч з представниками компанії ТОВ «Profiteam». Вони презентують політехніків студентські програми стажувань в Німеччині. Захід відбудеться 11 вересня 2019 року в ректорському корпусі, ауд. 12 (2 поверх). Початок – 14.00.

Полностью

Студенти НТУ «ХПІ» зможуть пройти практику на підприємствах ЄС

НТУ «ХПІ» відвідали представники естонської компанії «Finesta» – гендиректор Мартін Мягі, керівник міжнародних проектів Едвін Приймак, фахівець з підбору персоналу Юлія Сілінш.
Дводенний візит припускав переговори з керівництвом вузу, знайомство з діяльністю університету, зустріч зі студентами Політеху.

Полностью

Деякі проблеми працевлаштування випускників.

Ринковий попит на висококваліфікованих фахівців технічного напряму, досвідчених менеджерів і представників середньої управлінської ланки, для яких характерна висока ступінь професійної

Полностью

Можливість працевлаштування випускників НТУ «ХПІ» в Харківському регіоні.

Аналіз світового досвіду, його адаптація до наших умов і свій багатий досвід дозволили розробити і впровадити власну систему щодо сприяння працевлаштуванню випускників, яка взагалі забезпечує молодь роботою за фахом.

Постановою КМУ № 216 від 15.04.2015 року скасовано дії положень постанови КМУ №992 від 22.08.1996 р, яким затверджено порядок Працевлаштування випускників Університету, підготовка яких здійснювалася за державні кошти.

Полностью

Студенти НТУ «ХПІ» зможуть пройти практику на підприємствах ЄС

НТУ «ХПІ» відвідали представники
естонської компанії «Finesta» – гендиректор Мартін Мягі, керівник міжнародних
проектів Едвін Приймак, фахівець з підбору персоналу Юлія Сілінш.

Дводенний візит припускав
переговори з керівництвом вузу, знайомство з діяльністю університету, зустріч
зі студентами Політеху.

Полностью